Hudební nástroje

Profesionální indické hudební nástroje. zde nabízené sitáry jsou zhotoveny poctivým způsobem z velmi dobře vybraného dřeva. Vykazují bohatou zvukovou charakteristiku a mechanicky stabilní vlastnosti. Splňují veškeré nároky kladené na profesionální nástroje. Nástroje této třídy jsou zhotovované na zakázku a je nemožné je koupit v obchodě ať už v Evropě anebo v Indii samotné.
hudební nástroje
Pokud sháníte sitár nebo tanpuru v profesionální až virtuózní kvalitě, pošlete nám e-mail. V současnosti máme na skladě několik špičkových kusů od předních světových výrobců. Doděláváme ještě určité úpravy, které dle našeho dvacet let vyvíjeného know-how, dokáží z nástroje dostat maximum. Všechny nástroje jsou navíc dodávány s novým potahem strun Pyramid. Tloušťky strun jsou individuálně přizpůsobené konkrétním nástrojům.
Jedná se o kolekci, která v Evropě nemá srovnání. Nástroje jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů, mají osvědčenou konstrukci a řemeslná práce je dělána s nejvyšší opatrností a precizností.

Potřebuji si od obchodu odpočinout. Starosti výrazně převažovaly radost. Zatím plánuji otevřít v únoru 2030. Struny na sitár pořídíte v německých eshopech.

Zobrazuji všechny 2 výsledky